MEIST

Tere,

minu nimi on Jane.

Jane

Olen naine, ema, elukaaslane, käsitööline, inimene, sõber, vaenlane, tütar, kurb, rõõmus, sarkastiline, toetav, omapärase huumorisoonega…tähtkujult kaksik. Mis kokkuvõttes tähendabki seda, et mind on justkui kaks inimest ühes. Kunagi ei tea, milline neist kahest just hetkel esindatud on. Mõnikord on nad ka koos ja siis muutub elu veel eriti segaseks

Hetkel tegutsen ma mitmel rindel korraga. Ma koon ja heegeldan, õmblen ja annan vanadele asjadele uue elu. Minu kaasabil on nii mõnigi vana mööbliese saanud täiesti uue välimuse. Tihtipeale unistan sellest, et käsitöö võikski olla see üks ja ainus ala, millega tegeleda ja leib lauale tuua.

Ametilt olen ma aga hoopiski õde.

Minu töödega saab tutvuda lehel HandiCraft byJane.

Tere,

minu nimi on Kristi.

.

Olen käsitööd teinud nii kaua kui end mäletan. Minu esimeseks katsetuseks käsitöövallas oli vanaema lõngakerast varda läbi toppimine. Kuigi oskan nii heegeldada kui õmmelda, olen pisut tuttav keraamika ning ehete valmistamisega, on minu suurimaks kireks alati olnud kudumine. See on tegevus mis mind ühteaegu rõõmustab ja lõõgastab aga muudab ka kirglikuks ning vaimustunuks. Imetlen siiralt meie kudumistraditsiooni ning tunnen sügavat lugupidamist kõigi nende naiste vastu, kes kunagi sel väikesel ja karmil maal on elanud ning kauneid kirju kudunud.

2010-ndast aastast alates tegutsen märgi UNDIIN all ning koon peamiselt naturaalsetest materjalidest ja luksuslikest lõngadest naiselikke kudumeid.

Minu töödega saab tutvuda lehel U n d i i n.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s