LAHINGUVÄLJAL NÄEME

Nagu paljude toredate asjadega kipub olema, saavad nad alguse täiesti juhuslikult õhku visatud lausest. Meie esimene käsitöölahing toimus põhjusel, et avastasime end olevat liiga palju sotsiaalmeedia meelevallas ning liiga vähe vardaid klõbistamas. Et meile mõlemale väljakutsed väga meeldivad siis otsustasime end proovile panna ning valmistada kindlate piirangute ja tingimustega käsitööese ühe päeva jooksul. Otsereportaazi meie esimeselt lahinguväljalt saab lugeda siin.

Me teadsime juba lahingut planeerides, et see saab olema üks lõbus tööpäev aga me ei osanud uneski näha, et meie omavaheline väike võistlus saab nii suure tähelepanu osaliseks ja tekitab teisteski soovi kaasa lüüa.

Seega kuulutame nüüd välja, et edaspidi me kutsume kõiki kel soovi meie lahinguis kaasa lööma!

LAHINGUVÄLJAL NÄEME!

Kõige värskem info käimasoleva või tuleva lahingu tingimuste ning toimumisaja kohta saab olema siin lehel. Lisaks saab juba toimunud lahingute kohta lugeda blogi rubriigist – lahinguväljal näeme.

Ps. Käsitöölahingute käigus valminud tooted saab soovi korral estGILD e-poodi müüki panna vahendustasuta. Tingimus kehtib ainult nendele toodetele, mis on valminud lahingu käigus, õigeaegselt ning vastavad lahingutingimustele.

nali või mis

Koos kuumade ilmade kadumisega kuulutab estGILD välja järjekorras juba kuuenda käsitöölahingu .

Seekordne lahing kannab nime “Kaltsust kaaslaseks” ning lahingu käigus tuleb valmistada taaskasutusmaterjalidest mänguasi. Kasutada võib kõike, kõige enam omaenese osavaid näppe, koduseid tagavarasid ning jalustrabavat fantaasiat.

Lahingu lõpptähtaeg on 31. august 2014.

Tähelepanelikud ehk juba aimavad, et lahingu tähtaeg ei ole juhuslikult selline nagu ta on. Väikestel inimestel algab põnev ja tore aga ka pisut hirmutav aeg, mil peab põõsastes marjade söömise ja mööda muru rullimise asemel seadma sammud lasteaeda või kooli. Kindlasti on seda palju toredam teha, kui 1.septembri hommikul tervitab sind voodi ees oma ema või isa, vanaema või vanaisa, õe või venna, tädi või onu või lihtsalt hea sõbra omaenese kätega valmistatud mänguasi.

vt. lisaks: https://estonianhandicraft.wordpress.com/2014/08/11/kasitoolahing-kaltsust-kaaslaseks/

 

Valmistööst foto saada estGILD-i e-mailile estgild@gmail.com või postita meie Facebooki lehele hiljemalt 31.augusti südaööks.

Lahinguväljal näeme!

Advertisements

12 comments

  1. Pingback: Kai-Epp õmbleb

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s