Käsitöölahing – kaltsust kaaslaseks

Koos kuumade ilmade kadumisega kuulutab estGILD välja järjekorras juba kuuenda käsitöölahingu .

Seekordne lahing kannab nime “Kaltsust kaaslaseks” ning lahingu käigus tuleb valmistada taaskasutusmaterjalidest mänguasi. Kasutada võib kõike, kõige enam omaenese osavaid näppe, koduseid tagavarasid ning jalustrabavat fantaasiat.

Lahingu lõpptähtaeg on 31. august 2014.

Tähelepanelikud ehk juba aimavad, et lahingu tähtaeg ei ole juhuslikult selline nagu ta on. Väikestel inimestel algab põnev ja tore aga ka pisut hirmutav aeg, mil peab põõsastes marjade söömise ja mööda muru rullimise asemel seadma sammud lasteaeda või kooli. Kindlasti on seda palju toredam teha, kui 1.septembri hommikul tervitab sind voodi ees oma ema või isa, vanaema või vanaisa, õe või venna, tädi või onu või lihtsalt hea sõbra omaenese kätega valmistatud mänguasi.

 

Inspiratsiooniks on meil suur rõõm jagada Teiega Maris Aare valmistatud mänguasju. Marise R-Bears kaubamärgi all müüdavad karud on valmistatud just taaskasutusmaterjalidest.

by Maris Aare

by Maris Aareby Maris Aareby Maris Aare

by Maris Aareby Maris Aare

Kui Sa nüüd ehmatasid neid Marise karusid vaadates ära, et me just nii ilusat lahingutulemust ootamegi siis aja aga rind jälle kummi ja söösta julgelt lahingusse. Meie ei võrdle üht tulemust teisega, peaasi, et lahingu käigus valmib mänguasi, millesse paned killukese omaeneses südant ja kulutad selle valmistamisele natuke omaenese kallist aega. Ja peaasi, et Sa selle käigus ise nakatud tegemislustist ja oled ise ka õnnelik.

Otsisin meie kodusest mänguasjakastist välja ka mõned ise valmistatud tegelased. Igaüks oma nägu ja tegu.

DSC_7234

Inspiratsiooni leiad ka meie Pinteresti kaisulooma pesast.

 

Advertisements

4 comments

  1. Olen käpp! Mu nooremat järeltulijat ootab ees esimene klass ja üks mõnus kaisukas oleks parim kink, ma arvan! 🙂 Nüüd tuleb vaid välja nuputada, milline see olema peaks..

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s